PLASTIKINIAI LANGAI, LAUKO DURYS, VARTAI, TERASOS

KONSULTAVIMAS, PROJEKTAVIMAS, MATAVIMAS, MONTAVIMASPAKEISK SAVO NAMUS

Nuo pat įsikūrimo pradžios mūsų įmonė ieško tobulumo, pateikdama Klientams geriausius plastikinius langus ir aukščiausią aptarnavimą. Mūsų kasdienis rūpestis – būti geriausiais, būtent tai yra tai, ko iš mūsų tikisi Klientai. Tai mūsų kokybės bruožas, parenkant kokybiškiausias medžiagas ir profesionaliai jas pritaikant. Ir tai mus motyvuoja kiekvieną dieną išlaikyti šį kokybės lygį su kiekvienu Klientu, kuris ateina pas mus tikėdamasis geriausio.

Darykime geriausią langų sprendimą Jūsų namuose.

Jūsų langų pasirinkimas daro įtaką Jūsų namams energijos suvartojime, patrauklume ir žinoma, kas ne mažiau svarbu, kaip komfortiška ir patogu bus jame gyventi.

Tiesiog žiūrėdami į plastikinį langą, Jūs niekada nenustatysite jo tikros kokybės lygio. Paslėptos saugumo funkcijos, subtilios energijos taupymo technologijos ir kitos mažos detalės turės didelę įtaką ar plastikiniai langai tarnaus tik pora metų, ar daugelį metų nekeldami Jums papildomų rūpesčių.

Taigi labai svarbu, kad Jūsų įsigyti plastikiniai langai būtų geriausias Jūsų pasirinkimas.

O tai reiškia, kad plastikiniai langai turi būti geriausi Jūsų biudžetui, labiausiai mažinantys Jūsų šildymo sąskaitas, turėti aukščiausią saugumo lygį ir labiausiai atitiktų Jūsų namų stilių.

Sveiki atvykę į šiltesnius namus!

Mes nuolatos siūlome savo Klientams pačius naujausius šilumos taupymo sprendimus, naudojamus plastikinių langų pramonėje. Specialūs stiklai, turintys mikroskopinius padengimus, atspindinčius maksimalų šilumos srautą nuo lango atgal į kambarį. Stiklo paketo kameras mes užpildome argono dujomis, kurios yra sunkesnės už orą ir mažina konvekcinį oro judejimą paketo kameroje. To pasekmėje mažinamas šilumos praradimas per stiklo paketą. Aukštų technologijų termo rėmelis atskiriantis stiklo lakštus yra pagamintas iš mažo laidumo medžiagos, kurios mažina šilumos nuostolius.

Penkių ir šešių kamerų profilių sistemos sukuria papildomą barjerą šilumos nutekėjimui per lango rėmą, jau nekalbant apie tai, kad kiekvienas mūsų langas yra pagamintas pagal individualius tikslius matmenis, reikalingus puikiam lango sumontavimui užtikrinti. Visa tai suteikia puikias šilumos izoliacines savybes langui ir juntamą sąskaitų sumažėjimą už patalpų šildymą.


Daugiau apsaugos!

Mūsų plastikiniai langai gali būti aprūpinti visomis šiuolaikinėmis priemonėmis naudojamomis langų atsparumui nuo išsilaužimo padidinti. Tai ir specialios detalės plastikinių langų apkaustuose, tokios kaip priešįsilaužiminiai „grybukai“ neleidžiantys pakelti plastikinio lango varčios ir atkabinti fiksavimą, kas yra pamėgtas ir žinomas įsilaužėlių būdas.

                             

Specialūs laminuoti stiklai neleidžia lengvai ir greitai patekti į patalpos vidų išdaužus paketų stiklus. Specialios rankenos su mygtuku ar spynele, kas neleidžia prasukti lango apkaustų iš lauko pusės. Šios rankenos taip pat tarnauja kaip papildoma saugumo priemonė, padedanti riboti langų atidarymą mažiems vaikams.

                     

Taigi šios ir dar daug kitų priemonių apsunkins įsilaužėlių patekimą į Jūsų patalpas, nemokamai ir ilgai padės saugoti Jūsų turtą ir ramybę.

Stilingas. Vaizdas pasakantis viską.

Jūsų namų išorinis vaizdas aplinkiniam pasauliui daug pasako apie Jus. Jūsų geras skonis ir pasididžiavimas yra visada matomi. Gera langų kokybė, puikus montažas suteikia teisingą įspūdį.Kai Jūsų namai atrodo gerai, Jūs jaučiatės laimingi. Kaskart sugrįžus į namus, Jūs jaučiatės pakėlėti gerų emocijų, štai kodėl Jūs džiaugsitės tuo, ką Jums pasiūlys mūsų profesionalų komanda.

Mes gaminame langus specialiai JUMS!

Dirbdami su šimtais klientų, mes atradome ir supratome vieną tiesą: kiekvienas žmogus yra individualybė ir turi savo idėjas, kas jam patinka.

Mes taip pat žinome, kad nepaisant to, jei namai ir atrodo vienodai, jie gali turėti subtilių skirtumų langų stiliuje bei matmenyse. Taigi mes negaminame vienodo stiliaus langų tikėdamiesi, kad jie tiks visiems.

Dirbame su visomis kombinacijomis ir estetiniais sprendimais – suteikdami Jums platų pasirinkimą puikios kokybės, naujoviškų medžiagų, plataus stiklinimo opcijų pasirinkimo, visos paletės spalvų ir papildomų aksesuarų – garantuodami, kad kiekvienas iš Jūsų langų yra individualus ir patikimas. Ir taip pagamintas kiekvienas mūsų langas specialiai Jums, atitinka Jūsų skonį ir svarbiausia idealiai tinka Jūsų būstui.

 Viskas Jūsų Stiliuje.

Mūsų įmonė pasiūlys Jums daugybę galimybių, suteikdama Jūsų Būstui būtent tokį vaizdą, kokio Jūs pageidaujate. Langai ir durys kuriuos mes pasiūlysime iš plataus plastikinių profilių spektro, garantuos ilgaamžį šių produktų tarnavimą Jūsų namuose.

Daugybė stilių ir pasirinkimų, kartais Jums gali būti net sunku pasirinkti kuris Jums būtų pats tinkamiausias. Pasirinkdami mus, Jūs gausite neaprėpiamą galimybę savo pasirinkimui.

Tai reiškia, kad Jūsų langai tiksliai atspindės Jus, Jūsų pasirinkimą ir Jūsų namus. O tai gera žinia, nes su mūsų teikiamomis garantijomis Jūs gyvensite ilgą laiką neturėdami rūpesčių.

Esmė detalėse!

Kokybė slypi detalėse. Šių mažų daiktų daugelis žmonių nepastebi, bet tiems, kurie tai mato – tai reiškia viską. Kaip pavyzdį galėtume paminėti stiklo paketų suskirstymus, kurie spalviškai gali būti suderinti su lango rėmu. Galbūt iš pradžių Jūs neteiksite tam dėmesio, tačiau, kai pamatysite skirtumus, Jūs suprasite, kad Jums tai svarbu. Langų ar durų rankenos, jų forma bei spalva, papildomi elementai skirti patalpų vėdinimui, visa tai sukuria ženkliai aukštesnę lango kategoriją, nei įprastai galime įsivaizduoti.

  

Kodėl mus verta rinktis?

Jau 19 metų mūsų profesinė patirtis leidžia suteikti savo klientams pačius geriausius pasiūlymus – technologijos, saugumo, ilgaamžiškumo ir šilumos taupymo kriterijuose, jau nekalbant apie papildomas pridėtines vertes Jūsų būstui ir gyvenimo kokybei.

Geresnė kokybė. Visi mūsų gaminiai pagaminti laikantis nustatytų technologinių reikalavimų bei standartų. Savo ruožtu mes nesustojame ties įprastais reikalavimais savo produktui, nuolat domimės ir ieškome naujų sprendimų tobulinant ir gerinant savo langus.

Didesnis pasirinkimas. Mes galime Jums pateikti visus, plastikiniuose languose egzistuojančius konstrukcinius sprendimus, nuo paprastų atidaromų – atverčiamų iki sudėtingų slenkančių, susilankstomų sistemų. Pateiksime pilną galimybę rinktis pagal šilumos pralaidumo, garso izoliacijos, saugumo lygį.

Geresnis montažas. Mes gauname puikių atsiliepimų apie mūsų montažo specialistus. Jie dirba greitai, tvarkingai ir efektyviai, atlikdami šį darbą aukščiausių lygiu.

Geresnė garantija. Mes suprantame Jūsų norą įsigyti langus ir nebegrįžti prie šios temos daugelį metų į priekį, todėl mūsų garantiniai įsipareigojimai yra pagrįsti profesionalumu, atsakomybe ir asmenine motyvacija daryti savo darbą gerai, nes tik tokiu būdu mes būsime reikalingi Jums.

Geresnė apsauga. Mūsų pagaminti langai bus viena iš saugesnių dalių Jūsų namuose. Priešįsilaužiminiai apkaustai, langų rankenėlės su spynele, laminuoti stiklai – visa tai, Jūs galite užsisakyti savo langams.

Geresnė vertė. Mes visada pateiksime geriausią langų pasiūlymą. Ten, kur kiti duotų melagingai žemas langų kainas iš pigių medžiagų, bei supaprastintų konstrukcijų, mes visada pateiksime produktą, kurio Jūs norite už teisingą kainą.

Geresnis aptarnavimas. Nėra jokių abejonių dėl mūsų montažo. Mes pasirūpinsime visais Jūsų reikalavimais, informuosime Jūs apie kiekvieną mūsų “žingsnį”, todėl Jums tikrai nebus dėl ko rūpintis ar nerimauti.

Kas toliau?

Kaip visa tai įgyvendinti? Dabar Jūs žinote, kad mes turime be galo daug pasirinkimų langų dizaino, stiklų, apsaugos, papildomų priedų, aksesuarų ir t.t. išsirenkant savo langus.

Sekantis etapas susėsti su mūsų įmonės darbuotojų ir pasitelkiant gaminių pavyzdžius, bei nuotraukas ieškoti ir diskutuoti apie tai, kokie turėtų būti Jūsų langai. Po mūsų diskusijos Jūs nebūsite įpareigotas pirkti mūsų langus, todėl Jūs galite užduoti mums bet kokius klausimus, klausytis patarimų ir susidaryti savo nuomone apie tai, kokie Jums reikalingi langai.

Tad kodėl gi Jums, nepaskambinus mums?  861588815

VISI PASIŪLYMAI ČIA!  


Parašykite
Paskambinkite