PLASTIKINIAI LANGAI, LAUKO DURYS, VARTAI, TERASOS

KONSULTAVIMAS, PROJEKTAVIMAS, MATAVIMAS, MONTAVIMASKOKIUS REIKALAVIMUS TURĖS ATEITIS? TRADICIJA IR MODERNUMAS 

Priimkite teisingą sprendimą dėl ateities. Ką statome šiandien – turės didelį poveikį ateityje. Visada yra svarbu atsižvelgti kokį architektūrinį ir technologinį palikimą mes paliksime ateinančioms kartoms – savo vaikams, anūkams. Pagrindinis kriterijus turėtų būti skiriamas didėjantiems reikalavimams energijos taupymui, Jūsų namų apsaugai, bei komfortiškam ir sveikam gyvenimui užtikrinti. Įnovatyvūs produktai KOMMERLING 88 MD – naujausios kartos PVC langų profiliai pateikia sprendimą atitinkantį šiuos reikalavimus. Naujausi PREMIUM sistemos profilio langai suteikia Architektams ir namų Savininkams puikią priemonę šiandien, čia ir dabar sukurti tvarią gyvenimo aplinką ateičiai.

KOMMERLING kompanija jos įkūrėjo Karlo Kommerlingo buvo įkurta 1897m. kaip komercinė įmonė. Prieš tapdama PVC profilių gamintoja, kompanija gamino klijus ir sintetinį kaučiuką. 1957m. kompanija iš plastiko pradėjo gaminti žaliuzes, o 1967m. ekstruzijos būdu pradėjo gaminti PVC langų profilius ir plastikinius lakštus. Kompanijos sėkmė paskatino sprogstamąją jos plėtrą. Be įmonės pradinės buveinės Vokietijos mieste Pirmasens‘e, kompanija turi savo gamyklas Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Amerikoje, Kinijoje, Indijoje ir kitose šalyse. Šiandien kompanija tiekia savo produktus į 50-ešimt pasaulio šalių.

KOMMERLING 88 MD  EKSLIUZIVINĖ PLASTIKINIŲ LANGŲ IR DURŲ SISTEMA

Kam suteikti svarbesnę reikšmę, garso ar šilumos izoliacijos savybėms, rinktis šiuolaikišką dizainą ar finansiškai patrauklesnį, bet suprantamą jau seną sprendimą, kuris nebeilgai tenkins naujo modernėjančio gyvenimo būdo poreikius. Ekstremalios KOMMERLING 88 langų galimybės puikiai sprendžia jautriausios namo dalies – langų atitikimą šiandienos ir ateities poreikiams. KOMMERLING 88  nustatė naujus standartus. Su Naujos kartos PVC langų profiliais, KOMMERLING 88 pasiekė idealų balansą tarp skirtingų techninių reikalavimų, tarp norų ir galimybių. Todėl mūsų atsakymas ką pasirinkti yra toks: rinkitės KOMMERLING 88 ir turėsite VISKĄ. Profilio plotis arba montavimo gylis 88 mm parinktas neatsitiktinai – taip pats optimaliausias dydis tarp lango fizikinių savybių ir kainos. Santykinai žemas langų profilis leidžia „paimti“ daugiau šviesos ir šilumos iš lauko šaltuoju metų laiku. Ši savybė taps esminė vystant langų profilius pasyviems namams ateityje. 

KOMMERLING 88 MD LANGAI SUTEIKS PUIKIAS SAVYBES JŪSŲ BŪSTUI

1.    Maksimalaus dydžio plieninė armuotė užtikrina aukštą funkcinį patikimumą, todėl langai nepriekaištingai tarnaus daugelį metų. 

2.     7 kamerų profilio pertvarų sistema suteikia aukštas šilumos izoliavimo savybes. Profilio geometrijos yra sukurtos optimalioms charakteristikoms, skirtoms šilumos ir garso izoliacinėmis savybėms, bei maksimaliam profilio stabilumui išgauti. 

3.   Platus stiklo paketų ir užpildų asortimentas nuo 44 iki 58 mm.

4.     Trys sandarinimo lygiai su centrine tarpine garantuoja puikią apsaugą nuo stipraus lietaus, gūsingo vėjo ir puikiai gerina garso izoliacines savybes.

5.   88 mm montavimo gylis ir žemas profilio aukštis leidžia maksimaliai išnaudoti saulės energiją, didina šviesos patekimą į patalpas. 

6.   Lengva priežiūra ir patogus valymas dėka vidurinės tarpinės, kuri apsaugo lango apkaustų sistemą nuo dulkių ir nešvarumų, kurie negali patekti į apkaustų zoną. 

PLASTIKINIAI LANGAI KOMMERLING 88KOMMERLING 88 MD

 

 


Parašykite
Paskambinkite