PLASTIKINIAI LANGAI, LAUKO DURYS, VARTAI, TERASOS

KONSULTAVIMAS, PROJEKTAVIMAS, MATAVIMAS, MONTAVIMASKOKIUS REIKALAVIMUS TURĖS ATEITIS? TRADICIJA IR MODERNUMAS 

Priimkite teisingą sprendimą dėl ateities. Ką statome šiandien – turės didelį poveikį ateityje. Visada yra svarbu atsižvelgti kokį architektūrinį ir technologinį palikimą mes paliksime ateinančioms kartoms – savo vaikams, anūkams. Pagrindinis kriterijus turėtų būti skiriamas didėjantiems reikalavimams energijos taupymui, Jūsų namų apsaugai, bei komfortiškam ir sveikam gyvenimui užtikrinti. Įnovatyvūs produktai, kaip antai KOMMERLING 88plus – naujausios kartos PVC langų profiliai pateikia sprendimą atitinkantį šiuos reikalavimus. Naujausi PREMIUM sistemos profilio langai suteikia Architektams ir namų Savininkams puikią priemonę šiandien, čia ir dabar sukurti tvarią gyvenimo aplinką ateičiai.

KOMMERLING kompanija jos įkūrėjo Karlo Kommerlingo buvo įkurta 1897m. kaip komercinė įmonė. Prieš tapdama PVC profilių gamintoja, kompanija gamino klijus ir sintetinį kaučiuką. 1957m. kompanija iš plastiko pradėjo gaminti žaliuzes, o 1967m. ekstruzijos būdu pradėjo gaminti PVC langų profilius ir plastikinius lakštus. Kompanijos sėkmė paskatino sprogstamąją jos plėtrą. Be įmonės pradinės buveinės Vokietijos mieste Pirmasens‘e, kompanija turi savo gamyklas Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Amerikoje, Kinijoje, Indijoje ir kitose šalyse. Šiandien kompanija tiekia savo produktus į 50-ešimt pasaulio šalių.

KOMMERLING 88plus, -  EKSLIUZIVINĖ LANGŲ IR DURŲ SISTEMA

Kam suteikti svarbesnę reikšmę, garso ar šilumos izoliacijos savybėms, rinktis šiuolaikišką dizainą ar finansiškai patrauklesnį, bet suprantamą jau seną sprendimą, kuris nebeilgai tenkins naujo modernėjančio gyvenimo būdo poreikius. Ekstremalios Kommerling langų galimybės puikiai sprendžia jautriausios namo dalies – langų atitikimą šiandienos ir ateities poreikiams. KOMMERLING  nustatė naujus standartus. Su Naujos kartos PVC langų profiliais, KOMMERLING pasiekė idealų balansą tarp skirtingų techninių reikalavimų, tarp norų ir galimybių. Todėl mūsų atsakymas ką pasirinkti yra toks: RINKITĖS KOMMERLING IR TURĖSITE VISKĄ. Profilio plotis arba montavimo gylis 88mm. parinktas neatsitiktinai – taip pats optimaliausias dydis tarp lango fizikinių savybių ir kainos. Santykinai žemas langų profilis leidžia „paimti“ daugiau šviesos ir šilumos iš lauko šaltuoju metų laiku. Ši savybė taps esminė vystant langų profilius pasyviems namams ateityje. 

KAIP KOMMERLING LANGAI SUTEIKS PUIKIAS SAVYBES JŪSŲ BŪSTUI

1.      Klasikinis profilio dizainas, 88mm montavimo gylis, žemas profilio aukštis leidžia maksimaliai išnaudoti saulės energiją ir didina šviesos patekimą į patalpas.

2.      Šešių kamerų profilio pertvarų sistema suteikia aukštas šilumos izoliavimo savybes.

3.      Integruota pasvirusio plieno armuotė atlieka septintos kameros funkciją, profilio pertvarų sistemoje.

4.      Trys sandarinimo lygiai su centrine tarpine garantuoja puikią apsaugą nuo stipraus lietaus, gūsingo vėjo ir puikiai gerina garso izoliacines savybes.

5.      Naujoviška papildoma varčios tarpinė stabdo oro srautų judėjimą ir mažina stiklo paketo atšalimą, gerindama šilumines jo savybęs.

6.      Platus stiklo paketų storio asortimentas nuo 44 iki 54 mm.

7.      Lengva priežiūra ir patogus valymas dėka vidurinės tarpinės, kuri apsaugo lango apkaustų sistemą nuo dulkių ir nešvarumų, kurie negali patekti į apkaustų zoną. 

8.      Saugus ir patikimas vidinių ir išorinių palangių tvirtinimo sprendimas. 

 


Parašykite
Paskambinkite
Apie